Co všechno můžete získat...

14.09.2012 18:34

 

Nejsme žádní nováčci! V oblasti posuzování shody a uvádění stavebních výrobků na trh se pohybujeme už 14 let. Víme, jak spletitá je legislativa a technické předpisy, jak často se mění pravidla a podmínky a jak nesnadno se hledají důvěryhodné informace a spolehlivá pomoc.

Jsme tady, abychom to změnili. Naše myšlenky jsou jednoduché, náš přístup je otevřený. Děláme to jinak! Specializujeme se pouze na stavební výrobky. Obecné informace dáváme zdarma. Vytváříme know-how, ne jen hromadu popsaných papírů. Víme že CE značka a ES Prohlášení o shodě nejsou řešením. O novinkách a změnách informujeme automaticky. Poskytujeme komplexní služby.

Jsme u zdroje informací a své registrované členy informujeme o všech novinkách. Sledujeme také změny a vydání nových technických norem. Víme co se chystá! Připravujeme souhrn toho, co konrétně přinese nová evropská směrnice, která vstoupí v platnost od 1.7.2013.  Odpovíme na všechno co Vás bude zajímat. Co je CPR? Jak bude vypadat nové prohlášení o vlastnostech výrobku? Čím budou nahrazeny technické postupy ETAG?...

Staňte se registrovaným členem, získejte ZDARMA návod "PĚT KROKŮ K UVEDENÍ VÝROBKU NA TRH", odebírejte náš Newsletter a mějte informace, které potřebujete. Zaregistrujte se ZDE! K ničemu se nezavazujte a kdykoliv se odhlašte.