Prohlášení o vlastnostech

Všichni máme rádi své pohodlí a neradi cokoliv měníme dobrovolně, natož nuceně. A právě nová evropská legislativa nás teď postavila do situace, kdy se musíme přizpůsobit, aniž bychom chtěli. Nejvýznamnější změnou nového přístupu je bezesporu Prohlášení o vlastnostech, které má od 1.7.2013 nahradit ES prohlášení o shodě u těch výrobků, které mají CE značku. (Jsou tedy posouzeny podle EN, nebo ETAG).

Přestože je obecný vzor Prohlášení o vlastnostech volně k dispozici, například zde, zůstává kolem jeho obsahu a způsobu použití velké množství otázek. Právě proto jsem pro Vás připravil speciální příručku, která velmi podrobně vysvětluje všechny známé problémy kolem prohlášení o vlastnostech. Hlavní přínosy této příručky:

  • ·         všechny informace k tématu na jednom místě
  • ·         podrobné a srozumitelné odpovědi na vaše otázky
  • ·         jednoduchý a srozumitelný návod pro vyplnění prohlášení o vlastnostech

Žádný jiný podobný dokument nikde nenajdete, protože neexistuje!

Vzhledem k tomu, že se jedná skutečně o velmi výjimečnou publikaci, není k dispozici zdarma. Přesto Vám přináší více než čekáte!

  1. Konečně opravdu zjistíte co je to prohlášení o vlastnostech a jaký má praktický význam.
  2. Získáte přesný postup pro práci s ním.
  3. Nebudete muset dále hledat hodiny a dny na internetu ty správné informace.

Řeknu Vám jednu zajímavost. V létě 2012 jsem dělal průzkum správnosti obsahu a formy prohlášení o shodě. Na internetu jsem náhodně vyhledal a zkontroloval stovku různých prohlášení o shodě ke stavebním výrobkům různých výrobců a zjistil, že pouze 9 % z nich ! bylo napsáno správně podle příslušných pokynů nařízení vlády. To je důkaz, že srozumitelnost výkladu zákonů je velmi nízká.

Znáte sazby pokut za nesprávné doklady k výrobku? Odvíjí se vždy od předpokládaného množství prodaného objemu výrobku. Podle závažnosti přestupku může pokuta dosahovat výše v rozmezí od 500 tisíc až do 50 milionů korun. Stojí vám to zato?

Nedávejte příležitost  náhodě a vyzkoušejte moje řešení. Získáte!

  • ·         komentovaný vzor prohlášení o vlastnostech s pokyny a postupem pro vyplnění každého řádku v hodnotě 1490,- Kč
  • ·         kompletní podrobné informace o prohlášení o vlastnostech v rozsahu školení v hodnotě 950,- Kč
  • ·         editovatelný vzor prohlášení o vlastnostech ve formátu .doc v hodnotě 1400,- Kč

Obsah v hodnotě 3.840,- Kč jen za 890,- Kč

Samozřejmě Vám zůstává možnost řešit situaci sami a doklad vytvářet tzv. na koleně z dostupných informací a podle vzorů konkurence, strávíte na jednom prohlášení pro jeden typ výrobku minimálně 8 hodin Vašeho drahocenného času. Výsledek bude nejistý s rizikem pokuty, navíc ztratíte nervy.

Pokud využijete osobní služby odborného poradce, bude to sice v klidu, ale také mnohem dražší. Tak to zvažte.

Jo, abych nezapomněl! Koupí příručky získáváte právo na průběžnou automatickou aktualizaci, to znamená, že Vás budu informovat o všech souvisejících změnách, bez dalších příplatků.

Tak a to je všechno. Teď už je rozhodnutí jenom na Vás. Přeji Vám dobrou volbu!

CHCI KOUPIT PŘÍRUČKU "PROHLÁŠENÍ O VLASTNOSTECH  - manuál a komentovaný vzor" včetně BONUSU - editovatelného vzoru formuláře zdarma.